Náramky priateľstva a sójová sviečka

Kód: 2733
€68,80 –27 %
Náramky priateľstva a sójová sviečka
€68,80 –27 % €49,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje:

- Sada 2 náramkov priateľstva z drahých kameňov - Láska

Ametyst – ochranný kameň, používaný proti urieknutiu. Vnáša stabilitu a harmóniu do vzťahov. Výrazne pomáha pri bolestiach hlavy a migréne. Zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri cukrovke a poruchách koordinácie. Ametyst pôsobí veľmi dobre aj na deti. Tlmí ich hnevlivé a zlostné správanie, záchvaty, či výbuchy hystérie. Ametyst sa používa aj na liečenie ochorení krvi, pri akné či vredoch. Ametystová voda čistí cievy, posilňuje látkovú výmenu a funkciu pankreasu.

Ruženín je kameň lásky a vzťahov. Posilňuje vernosť a pomáha nájsť šťastie. Svojou farbou vyvoláva miernosť, nežnosť a lásku. Ruženín odstraňuje citové blokády a podporuje našu sebadôveru.

- Sada 2 náramkov priateľstva z drahých kameňov - Harmónia

Náramky sú prispôsobiteľné - pasujú na každú ruku, pánsku aj dámsku.

Znak plus na náramku symbolizuje spojenie.

- Sada 2 náramkov priateľstva z drahých kameňov - Sila

Tigrie Oko je ochranný kameň. Chráni pred urieknutím, dodáva sebavedomie a odvahu.Hreje naše telo a pomáha rýchlejšie prekonať nachladnutie, tigrie oko posilňuje zrak, odstraňuje citové blokády, pomáha nám nájsť, čo hľadáme, zbavuje pripútania k pominutelným veciam.

Ónyx pomáha pri liečbe sluchu, najmä pri odstraňovaní nepríjemných šumov. Tiež sa používa pri poruche rovnováhy, ostrí zrak a rovnako ako aj iné druhy chalcedónu posilňuje imunitný systém. Ónyx sa odpradávna používal aj pri problémoch so srdcom. Overilo sa, že pomáha aj na ekzémy, rýchlejšie hojí rany a jazvy. Tiež pomáha na kosti a zuby.

- Sójová vonná sviečka - Koňakové maslo

Výhoda sójového vosku: vynikajúco udržiava vôňu, uvoľňuje vôňu rovnomerne v priebehu horenia. Sójové sviečky horia čistejšie, chladnejšie, vydržia dlhšiu dobu ako parafínové sviečky a tiež nechávajú minimálny zvyšok vosku.

Doba horenia: cca 20 hod.

- Darčeková krabica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: