10 ml Borovica Lesná esenciálny olej

Kód: 1919
€4,90 –20 %
10 ml Borovica Lesná esenciálny olej
€4,90 –20 % €3,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Latinský názov: Pinus Sylvestris
Použitá časť rastlín: Ihly
Pôvod: Sibír
Extrakčná metóda: Suchá destilácia

Zdravotné prínosy Éterického oleja z borovice zahŕňajú schopnosť zmierniť zápal, chrániť pred sínusovými infekciami a hlienom. Liečiť kožné infekcie, ako je ekzém a psoriáza, posilňuje imunitný systém, bojuje proti hubovým a vírusovým infekciám, stimuluje myseľ a telo a chráni váš domov a telo pred rôznymi baktériami.

Vďaka veľkému množstvu zdravotných výhod borovicového éterického oleja sa stal jedným z najdôležitejších éterických olejov používaných v aromaterapii. Borovicový éterický olej môžete skombinovať s mnohými inými olejmi vrátane cédrového dreva, rozmarínu, levandule, šalvie a borievky, a preto sa môže bežne používať pri príprave aroma-terapeutických prípravkov. Má veľmi nízku toxicitu pre ľudí, je preto jedným z bezpečnejších éterických olejov.

Esenciálny olej z borovice je olej získaný zo stromu bežne známeho ako borovica, ktorý má latinské alebo vedecké meno Pinus Sylvestris. Predpokladá sa, že tento strom vznikol v Rakúsku a Rusku predtým, ako sa rozšíril do rôznych častí sveta. Jedným z dôvodov, prečo sa borovicový olej stal takým dôležitým prvkom v doplnkovom zdraví, je jeho dostupnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: